Переваги меблів з ротанга

Більшість людей люблять зміни, навіть якщо вони виражаються в звичайній перестановці меблів. Однак якщо будинок заставлений громіздкими шафами, непідйомними кріслами і диванами, то мало у кого виникає бажання по-новому планувати житловий простір, щоб створити в приміщенні атмосферу комфорту і затишку. У той же час якщо купити по-справжньому якісні меблі з ротанга, то подібних проблем просто не виникне. Навіть найскладніший і багатофункціональний предмет інтер'єру, виконаний з цього матеріалу, навряд чи буде важити більше 10-15 кг. Тому перемістити плетений шафа, стіл або ж диван в іншу частину кімнати не складе труднощів навіть тендітній жінці.

Подробнее: Переваги меблів з ротанга

Особливості виготовлення меблів з ротанга

Ротанг являє собою різновид очерету, що росте в південних країнах. З незапам'ятних часів цей міцний, гнучкий і еластичний матеріал використовувався для виготовлення різних предметів побуту. Однак приблизно кілька століть тому в моду увійшла меблі з ротанга, яка користується величезною популярністю і в наші дні.

Подробнее: Особливості виготовлення меблів з ротанга

Яки бувають меблі з ротанга?

Прийнято вважати, що ротанг ідеально підходить для виготовлення крісел і стільців, які можна використовувати в заміському будинку. До недавнього часу все йшло дійсно саме так, тому що меблі з ротанга, що увійшла в ужиток ще кілька століть тому, традиційно вважалася символом сільського життя і літнього відпочинку. Пояснюється подібний феномен досить просто: споконвіку ротанг сприймався як матеріал для кустарного виробництва, і мало кому приходило в голову, що з нього можна виготовляти справжні витвори меблевого мистецтва.

Подробнее: Яки бувають меблі з ротанга?